Od poniedziałku 15. czerwca nowy plan

MATURZYŚCI
Wewnętrzna instrukcja organizacji i przeprowadzania pisemnego egzaminu maturalnego została zamieszczona dla wszystkich zdających w dzienniku elektronicznym. 
Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów

INFORMACJE O SPOSOBIE ORGANIZACJI
I PRZEPROWADZANIU EGZAMINU ZAWODOWEGO

Zgodnie z harmonogramem od dzisiaj startuje rekrutacja do naszej Bursy. W roku szkolnym 2020-2021 pracować będziemy w dwóch budynkach: w obecnej siedzibie i w budynku dawnego internatu Technikum Weterynaryjnego przy tej samej ulicy, 190 metrów od głównego budynku. Miasto Jelenia Góra chcąc zwiększyć dostępność miejsc w bursach, wyremontowało pomieszczenia dawnego internatu i przygotowało 25 miejsc dla młodzieży stałej. Z powodu pandemii rekrutacja odbywać się będzie tylko online.
Przed wypełnieniem podania, prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem naboru http://bursa1.jeleniagora.pl/regulamin-naboru/ W 18 punkcie regulaminu znajduje się link do podania ???? Jeżeli będą mieli Państwo pytania dotyczące rekrutacji, proszę dzwonić w godzinach od 14 do 16 pod numer telefonu: 515 458 123
Informacja dla nauczycieli rodziców uczniów
Zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID -19 wymusiło zmianę techniki realizacji procesu dydaktycznego również w naszej szkole: z zajęć prowadzonych stacjonarnie w pomieszczeniach szkolnych na zajęcia prowadzone techniką „nauki na odległość”, tzw. zdalne nauczanie. 
Czytaj więcej ....
Egzamin potwierdzający kwalfikacje w zawodzie  

Informacja dla uczniów klas 2 i 4 odnośnie procedur na egzaminie

czytaj dalej........

Konsultację dla uczniów
Jeżeli uczeń chce skorzystać z konsultacji proszony jest o przesłanie przez dziennik elektroniczny informacji o tym najpóźniej do godz. 13 w dniach konsultacji
Nowy harmonogram matur
Nowy harmonogram matur znajduje się w zakładce
Dla uczniów - Matura 2019/2020 
Zajęcia dydaktyczne
odbywają się zdalnie do odwołania

Zdalnie pracujemy wg. planu umieszczonego tutaj

Dnia 04.03.2020 roku w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze
odbyło się wręczenie nagród konkursu plastycznego pt. „Straż Pożarna uczy, pomaga, ratuje” w ramach ogólnopolskiego programu „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

 III miejsce zajęła uczennica kl. 1 F Wiktoria Olesiak.

Gratulujemy !

Open menu

Dla nauczycieli

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com