Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Nasza szkoła obchodziła 100-lecie odzyskania niepodległości na wiele sposobów.
Czytaj więcej
Taneczne przygotowanie do wyjazdu do wyjazdu na praktyki do Grecji

Do wyjazdu na praktyki do Grecji nasi uczniowie przygotowują się bardzo aktywnie.
Czytaj więcej
VI Międzyszkolny Konkurs Poezji Jana Pawła II
Zespół Szkół Ekonomiczno - Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze oraz Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jeleniej Górze serdecznie zapraszają uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Jeleniej Góry do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Jana Pawła II


Czytaj więcej

Turniej Mikołajkowy dla klas 1

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1 na Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej oraz eliminacje do Mistrzostw Ekonoma w piłce siatkowej, które odbędą się 5 grudnia (środa) o godzinie 8.30 na sali gimnastycznej.

Czytaj więcej

"SKS po godzinach"

Serdecznie zapraszamy męskie grono absolwentów EKONOMA oraz pracowników ZSE-T na zajęcia sportowe z piłki siatkowej. “SKS po godzinach” odbywa się na sali ZSE-T  w każdy poniedziałek o godzinie 18.00.

Wstęp wolny.

Prowadzący mgr Michał Judziński 
Szkolny Turniej Świąteczny w tańcu nowoczesnym

czytaj dalej

Mecz niepodległości

13 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze odbył się mecz piłki siatkowej...


czytaj dalej

Mecz z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości
odbędzie się 13 listopada 2018 o godzinie 10.00. Odprawa przedmeczowa osób zgłoszonych we wtorek 06.11.2018 na długiej przerwie na sali gimnastycznej.
 

Obecny skład Samorządu Uczniowskiego

w roku szkolnym 2019/2020

1. Sasiela Damian, 2f - przewodniczący

2. Walczak Bartłomiej, 3d - zastępca przewodniczącego

 

Członkowie Samorządu Szkolnego:

3. Konarzewska Monika, 4e

4. Chrześcijański Jakub, 4d

5. Janas Adrian, 4e

6. Fedor Marcel, 3f

7. Wydmuch Zuzanna, 2f

8. Szampera Wiktoria, 4d

9. Fałek Natalia, 3f

10. Czarnecka Izabela, 2a

11. Iwaniec Stanisław, 4e

12. Kosińska Katarzyna, 4bf

13. Tagliazucchi Jessica, 1a1

14. Bukała Julia, 4e

15. Finowski Oskar, 1d

16. Leśniak Marcin, 1d

17. Janiak Julia, 1d

18. Michalczewska Julia, 2f

19. Włoch Dominik, 2a

 
Wyniki Konkursu Mitologicznego

5 listopada 2018 roku w auli szkolnej odbył się po raz kolejny Konkurs Mitologiczny...
czytaj dalej
 
Szalona wycieczka do Warszawy
W dniach 24-27.10.2018 r. hotelarze z klasy III a …

czytaj dalej
 
Wycieczka zawodoznawcza
hotelarzy do Pałacu Paulinum

W dniu 26.10.2018 r. uczniowie klasy 2a ...

czytaj dalej
 
Sprawozdanie z OTK 2018
Sprawozdanie z OTK 2018 Ogólnopolski Tydzień Kariery ...

czytaj dalej
 

Dla nauczycieli

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com